Hodinky z Brasty.sk

Hodinky sú dobrým darčekom k akejkoľvek príležitosti. Sú skvelým doplnkom, sú praktické a urobia radosť ktorá bude pripomienkou každý deň. Predpokladám, že ste hneď v začiatku zavrhli digitálky, ale vydržte ešte chvíľu. Displej ktorý má veľké číslice bude dobre čitateľný, je tam rovno aj dátum, plus ich môžete naprogramovať na rôzne upozornenia každý deň, napríklad na čas podávania liekov. Ďalšou funkciou je privolanie pomoci, niektoré hodinky v sebe majú zabudovaný systém, ktorý včasným privolaním pomoci, môže zachrániť život.

Keď opomenieme funkcie, dôležitá je použiteľnosť, to pre seniorov znamená napríklad jednoduché ovládanie, jednoduchá manipulácia a čitateľnosť. Hodinky s veľkým ciferníkom sú základ. Odčítanie aktuálneho času by malo byť jednoduché aj pre tých, ktorí majú problém so zrakom. Veľký ciferník, rovná sa veľké číslice, viditeľnejšie ručičky, lepšia viditeľnosť. Pozrite sa na web brasty.sk, ich ponuka obsahuje aj také hodinky, ktoré starí rodičia / seniori, ocenia, urobia radosť a budú im dobre slúžiť.

Brasty.sk je eshop kde nájdete nielen široký sortiment hodiniek, ale aj parfumov, vlasovej kozmetiky a môžete si aj zasúťažiť. V prípade že si nebudete vedieť rady s výberom produktu, sú tu pre vás špecialisti, ktorí vám radi poradia.