Handmade darčeky

Vymýšľať darčeky pre svojich blízkych je niekedy veda. Častokrát nemáme ani to najmenšie tušenie, čo by sme svojim blízkym podarovali na najbližší sviatok. Chodíme po obchodoch, hľadáme darčeky, pričom niekedy naozaj stačí nájsť si pár kreatívnych nápadov na internete, vybrať si jeden z nich a nápad zrealizovať.

Pripravené s láskou

Handmade darčeky sú mnohokrát viac cenené, ako tie kupované, pretože sám obdarovávateľ na nich poctivo pracoval. Môžete to odpozorovať najmä na mamičkách, ktorým ratolesti pripravujú vlastnoručne vyrobené darčeky. Pochopiteľne, nemajú peniažky na nákup darčekov. Buď nakreslia pekný obraz, alebo vyrobia krabičku, kde dajú malú sladkosť. Handmade darčeky sú pripravené s láskou. A práve preto sa tešia veľkej obľube. Keď už je dieťa staršie, dokáže za pomoci náplní do tlačiarní vyvolať spoločnú rodinnú fotku a ešte k tomu napísať k nej text. Taktiež pekný spôsob, ako obdarovať svojho blízkeho, nemyslíte?

Album s fotkami vždy poteší 

Keď už sme pri tých fotografiách, prečo nepotešiť svojho milovaného blízkeho práve fotkami, konkrétne fotoalbumom? Fotky si budete môcť vyvolať aj doma. Potrebujete však k tomu viac fotopapiera. Nikdy neviete, fotka, ktorú vytlačíte, môže byť nepoužiteľná.

Zručnosť 

Nie každý z nás dokáže vytvoriť prekrásny handmade darček. Niekomu takáto tvorba ide od ruky, niekomu naopak nie. Jedno je však isté, takéto darčeky sú pripravené s láskou a aj keď nebudú úplne dokonalé, v očiach obdarovaného budú mať neuveriteľnú hodnotu. Nevadí, že ste si zrovna na tvorbu fotografií do fotoalbumu nekúpili pochvaľované tonery HP. Hlavne, že ich robíte s láskou.