Doprajte svojej pleti luxusnú starostlivosť

Vzhľad je našou vizitkou, preto ak chce byť žena úspešná, musí venovať dostatočný čas starostlivosti o telo a krásu. V dnešnej dobe sa kladú zvýšené nároky na vizáž ženy. Úspech sa teda odvíja od krásy a upravenosti ženy.

Pekný vzhľad a pôvab, ktorý poteší okolie sa dá dosiahnuť rôznymi spôsobmi. Nie každá žena má čas a chuť na experimenty, ale chce skutočné výsledky.

Štúdio krásy Ivett v Prievidzi ponúka celú škálu procedúr, ktoré urobia ženu krásnu, súmernú. Stanete sa sebavedomou a žiadanou. Unikátne a osvedčené procedúry sú vykonávane skúsenými a certifikovanými odborníčkami s dlhoročnými skúsenosťami.

Súčasťou služieb je kozmetické poradenstvom. Rýchlo tak získate komplexné informácie o tom, ktoré úkony sú pre vás vhodné, aby ste získali maximálne možný estetický benefit.  Spoznajte obľúbené a osvedčené služby estetického salónu Ivett.

Chemický peeling je spôsob, ako dosiahnuť rozjasnenie a regeneráciu pleti tváre, krku, dekoltu, chrbta a rúk. Tento spôsob je neinvazívny a nespôsobuje žiadnu bolesť. Výhodou je tiež rýchlosť – v priebehu niekoľkých minút bude vaša pleť vyzerať skvele. Výhodou je tiež, že chemický peeling rieši problém s akné, mastnou pleťou a pigmentovými škvrnami. Narovnávajú sa tiež drobné a mimické vrásky. Opakovaná aplikácia stimuluje tvorbu nového kolagénu. Vo výsledku je pleť mladšia, hladšia a hydratovaná.

Mezoterapia je spôsob ošetrenia pleti, kedy sa vpichuje zmes vitamínových, homeopatických a iných prípravkov do kože. Mezoterapia je vhodná pre ošetrenie tváre, tela a vlasovej časti hlavy. Účinne látky pôsobia ihneď a liečivá sila sa tak rýchlo dokáže vstrebať na potrebných miestach. Výhodou je tiež fakt, že sa eliminujú všetky vedľajšie účinky a kontraindikácie.