Detox tela mysle za 7 dní

Zameranie sa na naše duševné pohodlie a prepracovanie našich rutín na krásu je rovnako dôležité ako prehodnotenie toho, čo jeme.

Takže ako sa blíži v lete, je načase znovu získať energiu a vyčistiť viac ako len naše diéty.

Sledujte Body + Soul na sedem dní s jedlom, myseľ a krása detox, aby ste sa cítili zdravšie, šťastnejší a uvoľnenejší ako kedykoľvek predtým.
Deň prvý

Jedlo: Dostaňte šťavnaté. Urobte si veľkú šťavu alebo smoothie nabitý množstvom zelených látok, ako sú uhorky, zeler, kel, špenát, mäta a avokádo. Pridajte polovicu jablka, ak sa vám páči to trochu sladšie, alebo niekoľko orechov alebo semien, ak sa vám vaša šťava trochu silnejšie.

Mind: Stiahnite si meditáciu ako Headspace, Calm alebo Buddhify a vymažte nejaký čas na pokojnú reflexiu.

Krása: Začnite deň celotelovou kefou na suchú pokožku, ktorá zvýši detoxikáciu kože. Telové čistenie stimuluje cirkuláciu, čistí lymfatický systém a pomáha bojovať proti celulitíde.
Druhý deň

Jedlo: Nahraďte si každodennú kávu s bylinkovým čajom, ako je zelená, mäta pieporná, zázvor alebo zápas. Pitie bylinného čaju nielenže znižuje príjem kofeínu, ale aj tieto varenie majú určité preukázané prínosy pre zdravie.

Mind: Vypnite telefón predtým, než budete jesť večeru a nechajte ho pre noc. Nechajte sa čas sústrediť sa na seba alebo začať zmysluplný rozhovor so svojím rodinným príslušníkom / rodinou / partnerom, ako by ste sa ich pýtali, čo najlepšie je ich deň.

Krása: Prejdite do celkom prirodzeného dezodorantu, ktorý je hliníka a chemikálií a je vyrobený z najlepších surovín Matky Prírody.
Tretí deň

Jedlo: Vezmite vegetariánsky deň. Vymeňte mäso na strukoviny, strukoviny, fazuľa a celozrnné výrobky s množstvom ovocia a zeleniny.

Mysl: Využite relaxačnú kúpeľ a naplňte ju aromatickými kúpeľovými soľami a nechajte sa oddýchnuť.

Krása: Do chladničiek umiestnite niekoľko nasiaknutých bylinných čajových vrecúšok najmenej pol hodiny a umiestnite ich do očí na 20 minút, aby ste znížili otupenosť a tmavé kruhy.
4. deň

Jedlo: Začnite deň so sklenenou tečúcou vodou a citrónom, čo je vynikajúca prebudenie na vašu pečeň. Neskôr vezmite pohár vody s jablčným jablčným octom. Snažte sa piť aspoň dva až tri litre vody denne.

Mysl: Objavte brušné dýchanie a pozornosť. Začnite tým, že dlaňami položíte dlani na dolné brucho. Dýchajte si cez nos a pomaly počítajte na 3 alebo 4 počty. Cítite bruško s dychom. Vydychujte rovnako pomaly a nechajte brucho klesnúť. Urobte to 15 minút.

Krása: Investujte do pohára extra panenského kokosového oleja a použite ho ako masku na vlasy. Olej naneste do vlasov a sekanie hlavy sekciou, uzatvárajte uzol, nechajte 15-20 minút a potom opláchnite, šampón a stav ako obvykle.
Piaty deň

Potraviny: Prijmite surové potraviny čo najviac. Urobte si jedlo od začiatku, vyhýbajte sa spracovávaným jedlám a nechajte ovocie, orechy a semená na občerstvenie.

Mind: Učte sa o jogu a jasne si uvoľnite svoje končatiny súčasne.

Krása: Vyčistite kartáče na make-up. Špinavé kefy a špongie majú baktérie, ktoré sa môžu rozšíriť na tvár zakaždým, keď ich použijete, čo spôsobuje čierne škvrny, škvrny a škvrny.
Deň šesť

Jedlo: Majte dúhový deň, jesť toľko pestrobarevných ovocia a zeleniny, ako môžete, ktoré sú plné antioxidantov. Vyčistite supermarket a prineste niektoré nové čerstvé potraviny, ktoré ste predtým neskúšali do stravy.

Mysl: Choďte na dlhú prechádzku, usmial sa a vyčistila svoju myseľ rozptýlenia.

Krása: Vytvorte prirodzenú tvárovú masku s avokádom, medom a kokosovým olejom na hydratáciu a obnovu pokožky.
Deň sedem

Jedlo: Snažte sa pred každým prehltnutím 10 až 12 krát žuť každý kúsok jedla. Prinesenie pozornosti k jedlu zlepšuje trávenie a umožňuje cítiť pocit plnosti bez nutnosti prejedania.

Mysl: Doprajte si masáž, aj keď je to len rýchla chrbtová a ramenná masáž vo vašom miestnom nákupnom stredisku.

Krása: Vyčistite make-up tašku a kozmetickú skriňu. Skontrolujte dátumy na výrobky na starostlivosť o pokožku a na výrobky, ktoré vyzerajú odlišne sfarbené alebo voňajúce. Odhoďte staré maskáre a výrobky, ktoré práve zhromažďujú prach. Je to dobrý pocit, aby ste vymazali všetky staré výrobky a začali byť čerstvé.