Čo je tantrická masáž?

Tantrická masáž je hlboko relaxačná a liečivá. V dnešnej dobe sme tak zaplavený materializmom, že sme úplne zabudli na naše telo. Nedokážeme prežívať emócie a často sme akoby odpojený od zmyslov.

Tantrická masáž umožňuje vrátiť úplne precítiť každú bunku a zmyselnosť tela. To je však možné len vtedy, ak sa energie bude pomaly presúvať našim telom.

Telo však môže byť blokované energiou vo forme traumatizujúcich zážitkov z minulosti, a pokiaľ táto energia úplne nezmizne úplne zablokuje prirodzený tok energie. Ak životná energia dlhšiu dobu nedosiahne požadovaného uvoľnenia, môže sa vyskytnú fyzická porucha alebo duševné ochorenie. Tantrická masáž odblokuje sexuálnu energiu, ku ktorej nasleduje sexuálne uzdravenie duše človeka.

Ako dlho trvá tantrická masáž?

Masáž trvá 1,5 až 3 hodiny. Všetko závisí od potrieb osoby, ktorá dostane masáž. Na začiatku sa odporúča masáž v trvaní 1,5 alebo 2 hodiny.

Poslaním je šíriť viac lásky v tomto svete bez utrpenia. Masáž je spôsob, ako oslobodiť telo od záchvatov žiaľu, hnevu, frustrácie, pretože sa telo lieči a očisťuje. Vyskúšali sme to na sebe a náš život sa zmenil k lepšiemu, zmysluplnejšiemu a šťastnejšiemu.

Technológia a prax tantrickej masáže

Pokiaľ ide o techniky, ktoré sa používajú počas tantrickej masáže, jednou z kľúčových vecí sú marma body a prvky akupresúry, ktoré skutočne uzdravujú telo. Boli sme na mnohých tantrických masážnych kurzoch, z tohto dôvodu používame osvedčené techniky.

Čo zahŕňa tantrickú masáž?

Počas masáže sa celé telo masíruje. Začneme masírovaním chrbta, nohy, rúk, potom masírujeme prednú stranu a masáž yoni alebo lingam.