Akú kabelku zvoliť, aby mala štýlový vzhľad?

Dizajnéri ponúkajú veľa tašiek a nájsť „ten jeden“ nie je také jednoduché. Zároveň by toto príslušenstvo malo poskytnúť pocit pohodlia, byť priestranné a tiež prispieť k ľahkej tvorbe štýlových obrázkov.

Je zaujímavé, že na móle mnohí dizajnéri prejavujú nostalgiu po roku 2000. Malé obdĺžnikové modely s krátkymi rúčkami patria medzi najobľúbenejšie. Takéto tašky vyzerajú skvele s džínsami a ihličkovými sandálmi.

Hobo

Hobos nestratili svoj význam už niekoľko sezón, ale nové trendy urobili takéto modely priestrannejšími. Príkladom takéhoto doplnku je kožená taška Bagger. A existujú aj také modely s dlhými ramenami s kovovými prvkami.

Trojuholníkový tvar

Taška trojuholníkového tvaru vyzerá originálne, takže zaujímavo zriedi monochromatické každodenné oblečenie.

Spojka

Akýkoľvek večerný výlet sa stane luxusnejším, ak svoj vzhľad spestríte malými kabelkami.

Maxi tašky

Takáto taška vám umožní výhodne hrať na kontrastoch, pretože vytvára hypertrofované obrázky. Je ideálny pre vždy zaneprázdnených ľudí, ktorí neustále potrebujú nosiť veľké množstvo vecí: na prechádzky s deťmi, vybavenie do telocvične atď. Do takejto tašky sa určite zmestí všetko, čo potrebujete!

Tašky na opasok

Tašky na opasok sú veľmi žiadané, pretože sú ponúkané v rôznych prevedeniach – pestré farby a k oblečeniu, prešívaná a hladká koža. Originálne vyzerajú modely s kovovými prvkami.

Prešívané tašky

Tieto modely dlho nevychádzajú z módy, ale túto sezónu je lepšie zvoliť modely v jasných farbách. Pre štýlový jesenný look s týmito taškami ich skombinujte s džínsami a objemnými svetrami. Sú pohodlné na použitie a vyzerajú dosť nezvyčajne. Ak potrebujete klasickú tašku, ktorá sa bude hodiť k väčšine šatníkových vecí, potom je to určite Chain Bagger.

Animalizmus

Živočíšne výtlačky tiež nestrácajú svoj význam, ale ak boli v minulej sezóne mimoriadne žiadané leopardové výtlačky, potom túto jeseň – zebra tlač. Na vrchole popularity je aj imitácia kože plazov. Pri výbere zvieracej potlače by ste mali venovať pozornosť cross body Massimo Contti.

Farebná škála tejto sezóny je rôznorodá. Ak chcete obrázky ľahko kombinovať, vyberte si modely základných farieb a doplnky jasných odtieňov pomôžu prekonať jesennú nudu.

Aby ste mali optimálnu tašku vždy po ruke, musíte mať v šatníku tri obľúbené modely – spojku, tašku vo veľkosti knihy a shopper.