Aké sú farebné trendy pre rok 2020

Aj keď aktuálne ešte nosíme vlnené svetre, hrubé bundy a zimné topánky, jar je už čochvíľa tu. A je dôležité byť pripravená na jarnú sezónu 2020. Jar 2020 prináša do sveta módy fascinujúce farebné trendy, ktoré každá z vás zaiste očakáva.

Odhalíme pre vás top farebné trendy jar/leto 2020

Farebná paleta jar/leto 2020 bude pestrá a omladzujúca. Módne budú silné farebné kombinácie. Od ohnivej červenej až po klasickú modrú, žiarivú šafránovu až k neobvyklím modrým odtienom.


Odvážny, jasný, teplý a energický, tento ohnivý červený odtieň vyžaruje dôveru a nepochybne robí váš outfit výnimočným.


Červená je trendom na jar 2020. Rovnako trendová bude svetlo modrá. Minulú jar sme videli, ako dominujú pistáciové a limetkovo zelené odtiene. Tento rok je to všetko o chladnom a osviežujúcom odtieni modrej. Toto je určite jeden z najviac nečakaných, ale dominantných odtieňov. Noste ho v akomkoľvek odtieni ružovej pre najkrajší jarný vzhľad.

Koralovo ružová  – tento upokojujúci ženský odtieň, ktorý kombinuje teplo koralov s jemnosťou ružovej, je elegantný na nosenie vo dne i v noci – ideálny na večerné posedenie.

Šafránová – živý odtieň oranžovo-žltej farby dodáva vášmu outfitu výrazný nádych a vytvára optimistický vzhľad.

Pažítka – ďalší odtieň zelenej. Tentoraz je však odtieň oveľa tmavší, bohatší. Pažítka v skutočnosti slúži ako skvelý neutrálny odtieň a krásne páruje s množstvom farieb – najmä šafranu.

Biela – nebola by jaralebo leto bez silnej dávky bielej, aby sme sa dostali do nálady za teplého počasia. S neutrálnym tieňom sa nikdy nestratíte v žiadnom outfite od saténu po čipku.

Vyberte nové módne kúsky oblečenia. Nákupy v bellago.sk vás už čakajú.