Vyberte si zdravé jedlo

Keď premýšľame o našich zvykoch a našom každodennom živote, často sa ponáhľame do šiesteho domu svojho rodného chartu, a to nemá dostatok priestoru na pochopenie motívu tohto činu. Toto je dom nášho fyziológie a prejav našej rutiny, rovnako ako druhý dom rozpráva príbeh o našich stravovacích preferenciách a našej potrebe konzumovať a utrácať všetky hmotné veci v živote. Napriek tomu sú to len prejavy hlbšieho vnútorného stavu a keď príde na veci zvyku, uvidíme, že sa všetci skrývajú vo vnútri svojho Mesiaca a štvrtého domu vládcu skôr ako nikde inde.

Mesiac a štvrtý dom

V závislosti od pozície Mesiaca, planét hľadajúcich z nášho štvrtého domu a jeho vládcu rozpoznáme niektoré základné vzorce a možné problémy s jedným prístupom k ich telu a pre ich celú existenciu. Všetci tvorcovia zvyku a mnohé z nevedomých procesov sa dejú v našom živote deň čo deň, čo spôsobuje rôzne reakcie v našej fyziológii, nepochybne ovplyvňujúce náš emocionálny stav a všetky oblasti života, ktoré nás nútia cítiť radosť, úzkosť alebo nejakú trápenie.

Ak chceme zistiť, čo sa skrýva za činom, musíme vždy skontrolovať emocionálny základ v natálnej tabuľke, pretože rovnako ako nezabúdať na dôležitosť Slnka v celom jeho gravitačnom teple a sláve, nemali by sme myslieť Mesiaca a jeho symbolika rovná sa rovine planét. Mesiac je jadrom citlivosti, pod kontrolou pozemských prílivov a našich vlastných vnútorných vôd a stoja za oblasť všetkých zvykov, ktoré vychovávame, od chvíle, keď sa prebudíme ráno, vymaľeme zuby, vyberme raňajky, polnočných jedlík a závislých akéhokoľvek druhu. Náš Mesiac bude hovoriť svojimi vlastnými slovami, výberom kávy alebo čaju, smerom, v ktorom premieňame našu polievku, a každou malou a zdanlivo bezvýznamnou vecou, ​​ktorú si môžete spomenúť, že opakujeme každý deň, každý týždeň alebo každý mesiac.

Naša denná rutina

Ráno je čas, keď máme nájsť uzemnenie. Vidíme, že naša ľudská potreba oddeliť sa od planéty Zeme ukazuje v najjednoduchších veciach, na kávu, čítanie, televíziu a naše okamžité zameranie na naše telefóny majú tendenciu zdvihnúť nás do elementu Air, kde by sme nemali ísť, ako my prísť do sféry povedomia hore a pripravený začať náš deň. Cigarety majú rovnaký účinok a tak aj lieky a všetky zaujímavé rozhovory, ktoré by mali čakať na iný čas v priebehu dňa, aby sme mohli zostať vyrovnaní. Aby sme sa na zemi a začali s čerstvým a zdravým dňom, mali by sme jesť niečo príjemné, piť nejaký teplý čaj, cvičenie a urobiť všetku fyzickú prácu, vrátane čistenia domu a práce, ktoré nás naplnia čerstvou energiou a čistotou hmotného sveta žijeme v.

Univerzálne zdravé rozhodnutia sa vzťahujú aj na zvyšok každého dňa, a naše zameranie by sa malo pomaly zamerať na otázky týkajúce sa ovzdušia, keď sa pripravujeme na spánok. V polovici dňa sa strávime na pracovisku z dôvodu, keď naše zdvihnuté energie nás činí produktívnymi a na vrchole našej sily. To je tiež čas, kedy náš žalúdok môže rýchlo metabolizovať potraviny a je prirodzené, že nebudeme potrebovať veľa z toho, ako večer príde, a my sa obraciame na socializovanie, zábavné aktivity, hudbu, náš počítač a ako sa naše telo pripravuje spánok. Hoci nie je možné, aby si mnohí vybrali perfektný poriadok, v ktorom sa veci urobia, uvidíme, že najmenšie zmien našej rutiny, najmä v ranných hodinách, značne ovplyvnia priebeh nášho života a urobia nás energizované a je pripravený čeliť akýmkoľvek výzvam, ktoré nám prináša zvyšok našej možnej nerovnováhy.

diéta

Zatiaľ čo druhý dom by mohol dať odpoveď o preferenciách jednotlivca, o tom, čo si zvolia a radi jesť a čo sa im vyhýba, je to len obraz v materiálnom svete, ktorý sa spája s našimi riekami predkov, s našou genetickou dedičnosťou as našim komplikovaným nevedomím existencie. Budeme vidieť naše chute prostredníctvom Venuše a druhého domu pravítko a ich aspekty slúžia na ukázanie našich túžob a emocionálnych potrieb máme tendenciu zastrčiť pomocou potravín. Tí z nás, ktorí nie sú náchylní na prejedanie alebo príliš veľa nezdravých rozhodnutí, môžu stále mať trinok Venuše s Marsom, ktorý ukáže lásku k stretnutiu, aj keď iné oblasti v ich grafe by mohli povedať, že to nie je naozaj niečo, čo môžu metabolizujú dobre a odoberajú svoju energiu.

Naša dokonalá strava sa prejavuje prostredníctvom pozitívnych aspektov Mesiaca, nášho štvrtého domového vládcu a najzákladnejších vecí v ich pozícii v znamení a dome. Štvorce a opozície týchto subjektov hovoria o jedle, ktoré nás necíti dobre. Napríklad, ak má človek námestie na Mesiaci s Marsom, mali by sa zaraďovať na spotrebu stretávacích a korenistých jedál. Opozícia s Merkúrom prinesie viac nedorozumení a konfliktov, ak sa príjmu príliš veľa občerstvenia a semien. Výzva s Venušou hovorí o neznášanlivosti na glutén, problémoch s cukrom, farebných potravín a umelých prísad.

Neptún v kombinácii s jeho štvrtým domom, jeho vládcom a Mesiacom zdôrazňuje našu neznášanlivosť voči toxínom a mnohí ľudia s dotykom týchto bytostí sa nebudú cítiť dobre, aj keď sú v tlmenej miestnosti alebo sú obklopení intenzívnym zápachom. Neptún zintenzívni akékoľvek alergie a príznaky spôsobené nesprávnym výberom stravy pre našu fyziológiu a všetky bludy, zmätenosť a naša neschopnosť spojiť sa s reálnym svetom pochádzajú predovšetkým z jeho sféry.

Ako sa máme liečiť?

Najlepší spôsob, ako pristupovať k nášmu dňu a zmeny, ktoré by sme chceli urobiť v našej rutine, je, že ich postupujeme krok za krokom. Výzva predkov bude hlasná a naše chute príliš silné na zvládnutie, ak sa pokúsime všetko naraz zmeniť a náhle sa obrátiť na naše pozitívne aspekty, úplne sa vyhýbame primárnym inštinktom Venuše a druhého domu. Ľudia, ktorí majú pozitívne spojenie s Venušou s Mesiacom alebo majú spojenie v natálnej tabuľke, uľahčujú určiť, čo skutočne potrebujú. V ideálnom svete našej fyziológie by sme sa všetci spoliehali na tieto dve subjekty, aby nám prostredníctvom hnevu povedali, čo naše telo skutočne potrebuje.

Ak je však medzi nimi konflikt alebo rozdiel, ktorý oddeľuje ich potreby, musíme sa obrátiť na potreby Mesiaca a uvedomiť si, že Venuša funguje z nášho podvedomého sveta a spája nás s vecami, ktoré nemusíme potrebovať, robiť. To neznamená, že Venuša by mala byť akokoľvek zanedbávaná, ale nemá sa zaoberať každodennými problémami, našimi hodinovými potrebami a voľbami. Táto časť nášho života prirodzene patrí Mesiacu. Aby sme vyrovnali tieto vnútorné potreby, mali by sme sa pomaly obrátiť k možnostiam, ktoré sú viditeľné v pozitívnych aspektoch našich citlivých pocitov, jesť v symbolizme podporných aspektov Mesiaca a nášho štvrtého domu vládcu, používať ich sextile so Saturnom, aby jedol rovnako ako musíme využiť všetko, čo naše jedlo ponúka, alebo trinok s Jupiterom, aby sme vrátili mastné látky do nášho tela, ako keby sme urobili celý náš život plynulejší.

V dokonalom rovnováhe by naše telo povedalo, čo potrebujeme cez Mesiac a Venuša prinesie a vyzve tieto hmotné veci na kŕmenie. Je to celé dieťa, ktoré sme kedysi chápali presný vzhľad fyzických potrieb a naša dospelá, zmyselná žena by ju mala kŕmiť namiesto toho, aby mu dala niečo, čo miluje, aby si vzala. Venuša má robiť ponuky, rôznorodosť a farbu, zatiaľ čo Mesiac cíti to, čo sa jej páči a nepáči. Urobte si svoje voľby pomalé a citlivé, uvedomujúc si, že astrológia ponúka odpovede na to, kam sa pozrieť a na čo sa obrátiť s cieľom očistiť