S kondómom si môžete užiť kopec zábavy

Rôzne druhy kondómov sú určené pre rôznych ľudí. Všetci sú fyziologicky odlišní, a preto by si mal nájsť každý nájsť ten pravý kondóm. Pritom to nemusí byť klasický – štandardný kondóm. Treba skúsiť rôzne typy kondómov. Existujú tiež kondómy z rôznou textúrou, ktoré môže zvýšiť sexuálne potešenie.

Prúžkované kondómy

Prúžkované kondómy majú na povrchu malé prúžky, ktoré sú strategicky umiestnené tak, aby vytvárali dodatočný sexuálny pocit. Niektorí hovoria, že nemôžete cítiť nič, keď používate štandardný kondóm, ale keď použijete prúžkovaný, alebo vrúbkovaný kondóm, môže to viesť k lepšiemu treniu a zvýšiť tak potešenie pre penis aj vagínu. Drážkovité kondómy Durex majú štruktúru navrhnutú presne tak, aby bol vyvolaný ešte vzrušujúcejší pocit.

Kondómy s výstupkami

Kondómy s výstupkami majú podobne ako prúžkované kondómy, špeciálne navrhnuté výstupky na vonkajšej strane tak, aby zvýšili vzrušenie a pocit presne tam, kde to chcete. Kondómy s výstupkami vytvárajú trenie a vyvolajú lepšiu stimuláciu a radosť pre partnerku, čo vyvoláva hlbšiu sexuálnu reakciu. Kondómy Durex zvyšujú zábavu a radosť zo sexuálneho styku.

Prečo používať štruktúrované kondómy

Šturkturované  kondómy zvyšujú sexuálne potešenie a intimitu, čo vedie k lepšej sexuálnej pohode. Experimentovanie s rôznymi typmi a štruktúrami  vo všeobecnosti prináša veľa zábavy do sexuálneho života.

Výber medzi bežnými  kondómami a štruktúrovanými  kondómami je výlučne na vás, pretože je to osobná voľba.

Durex vyrába kvalitné bežné a štruktúrované kondómy. Vyskúšajte si rôzne typy a užite si kopec vzrušujúcich zážitkov.