Ako kúpa nevyužitej licencie software znižuje vaše náklady

Je úplne bežné, že sa ľudia zameriavajú na svoju prácu, bez toho, aby sa veľmi zamýšľali nad dôsledkami používania nelicencovaného softvéru nainštalovaného v počítači. Originálny software je však povinný pre všetky firmy. V prípade úniku informácii, obchodného know how a iných citlivých informácii by bol finančný dopad oveľa vyšší ako kúpa originálneho software. Zabezpečte firemné aj domáce zariadenia originálnym software teraz výhodnejšie.  

Znížte náklady na softvér kúpou nevyužitej licencie

Ak spoločnosť kúpila množstvo licencií softvéru so zľavou, ktoré však nevyužila, môžete ho lacnejšie využiť aj vy a vaša firma. Sú firmy, ktoré sa zameriavajú na predaj originálneho software za skutočne nízke ceny. Tento koncept je pomerne jednoduchý, ale trikom je získanie všetkých žiadaných software programov.

Mnohé prieskumy naznačujú, že mnoho firiem, ktoré musia mať originálny software by si ho zadovážilo, pokiaľ by bol software lacnejší o 30%. Kúpa nadbytočných licencií zníži výdavky na softvér, ako aj náklady na podporu a údržbu.

Nové a lacné licencie sú na predaj, pretože boli odkúpené od firiem, ako nevyužité licencie. Na predaj sú aj licencie, ktoré sú tzv. druhotné, to znamená, že boli používané a majiteľ ich odpredal. Takéto licencie sú plne funkčné a nie sú ovplyvnené vonkajšími vplyvmi a slúžia úplne rovnako ako nová licencia.

Software Prolinete je špecialista na predaj lacného software – Microsoft Office, Microsoft Visio, antivírusového software a iných obľúbených kancelárskych software.

Prestaňte platiť za drahé licencie a využite riešenia, ktoré znižujú náklady na software.

Nepoužívané alebo nedostatočne využívané softvérové ​​produkty, ktoré sú nainštalované na firemných počítačoch, zbytočne zvyšujú licenčné náklady. Vy tak môžete získať legálny software úplne jednoducho a najmä výhodne.